wFirma innowacyjny system, ze wsparciem asystentów księgowych. Z jej usług skorzystały już dziesiątki tysięcy osób. Co rusz wFirma zaskakuje swoich obecnych i przyszłych klientów niesamowitymi pomysłami, które wdraża z wielkim aplauzem. Tym razem też przychodzi do nas ze wspaniałą propozycją.

wFirma - pomoc dla zabieganych przedsiębiorców

Pośpiech dnia codziennego dzisiejszych czasów jest wszechobecny. Wchodzimy w każdy kolejny dzień jeszcze szybciej niż w poprzedni. Ledwo się obejrzymy, już dogania nas wieczór. Zabieganie często dopada ludzi samozatrudnionych, przedsiębiorców. Ciężko jest bowiem sprostać wymaganiom klientów, którzy nieustannie oczekują od nas nieomyłkowości i profesjonalizmu, ale jeszcze trudniej sprostać wszystkim formalnościom i kwestiom podatkowo-skarbowym, których zasady nieustannie ulegają zmianie.

Trudno jest ogarnąć każdy aspekt prowadzenia własnej działalności gospodarczej, zwłaszcza, gdy robimy wszystko sami, na własną rękę. Wbrew pozorom wielu początkujących przedsiębiorców próbuje być samowystarczalnym, by nie ponieść wielu kosztów zatrudnienia kogoś do pomocy. Tyczy się to również kwestii księgowo-finansowej. 

Czasem też zdarza się, że pomimo korzystania z usług księgowych, jesteśmy niezadowoleni. Ustalone godziny pracy biura księgowego, brak automatyzacji pewnych zadań, konieczność przywożenia wszystkich dokumentów do biura stają się często utrapieniem samozatrudnionych. Nie mają oni często pojęcia, jak duże ułatwienie w prowadzeniu księgowości czeka na nich nieopodal, za jednym kliknięciem myszki.

Naprzeciw wszystkim zabieganym przedsiębiorcom wychodzi wFirma, która oferuje usługi Małej Księgowości, i to w pełni online.

wFirma - pakiet, który daje dużo możliwości

Mała Księgowość online (dostępna pod adresem https://wfirma.pl/mala-ksiegowosc-online), to pakiet usług księgowych bez wychodzenia z domu. Możesz zapomnieć już o nieustannych jazdach do biura księgowego, bo tu załatwisz wszystko online. Całkowicie wygodnie, nie tracąc paliwa i za ułamek ceny jaką życzy sobie za swoje usługi biuro rachunkowe. 

W skład małej księgowości wchodzi:

 • automatyczne księgowanie faktur- OCR System sam rozpoznaje schematy księgowe i poprawnie klasyfikuje koszty. Czyż to nie ułatwia sprawy przy codziennym przetwarzaniu faktur? Wystarczy jedynie przesłać skany lub zdjęcia faktur. Prosta sprawa.
 • oprogramowanie do fakturowania Wystawianie faktur chyba nigdy nie było tak proste. Wszystkie rodzaje faktur w tym wersja dla nievatowców i to w 8 językach i każdej walucie. Do wyboru mamy wiele różnych szablonów, więc kwestie estetyczne możemy dopasować tak jak lubimy- pod siebie. Dokumenty możemy wysłać mailem lub tradycyjną pocztą.
 • moduł finansowy Od teraz nie musisz pamiętać jaki kontrahent ci zapłacił i ile, kto ci zalega z płatnościami i o ile przeterminowane są faktury. Wszystko masz w jednym miejscu dzięki systemowi monitorującemu płatności. Integracja z e-bankowością pozwala na bieżąco kontrolować wszelkie płatności. Nic już ci nie przecieknie między palcami.
 • rozliczenie ryczałtu ewidencjonowanego W małej księgowości możesz spokojnie wystawić faktury ze stawkami ryczałtu, które zaklasyfikujesz do odpowiednich stawek podatkowych. Wszystko masz już pod kontrolą.
 • łatwe rozliczanie podatków W jednym miejscu możemy łatwo wyliczyć wszystkie zobowiązania podatkowe oraz ubezpieczeniowe ZUS. Wszystkie deklaracje system wysyła do odpowiednich instytucji. Prosto, szybko i na temat. Tak jak lubią przedsiębiorcy.
 • ewidencja środków trwałych Na podstawie wprowadzonych wydatków system sam kreuje ewidencję środków trwałych i WNiP. 

wFirma - Mała Księgowość ale duża funkcjonalność

Prowadzenie księgowości swojej firmy za pomocą Małej Księgowości to duże ułatwienie formalnej strony działalności. Strony, której tak naprawdę mało który przedsiębiorca lubi. Nie można niestety z niej całkowicie zrezygnować, ale za to można maksymalnie ją uprościć.

Mała Księgowość oferuje wiele funkcji, które z pewnością przydadzą się podczas prowadzenia firmy.

 • zautomatyzowana księgowość Wystarczy, że zrobisz zdjęcie telefonem lub zrobisz skan faktury, a system automatycznie zaksięguje zdarzenie za ciebie. Prawdziwa wygoda.
 • rozliczanie pojazdów w firmie Nieważne czy chcesz rozliczyć pojazd jako środek trwały, w leasingu czy jako pojazd prywatny. Każda możliwa opcja do wyboru.
 • sprawozdawczość z Ministerstwem Finansów i ZUS Za pomocą jednego kliknięcia możesz wysłać deklaracje elektroniczne do ZUS i MF. 
 • miękka windykacja online W programie możesz wygenerować wezwania do zapłaty, które przesyłasz do kontrahenta drogą elektroniczną lub tradycyjną pocztą. Możesz także zaprogramować automatyczne wysyłanie wiadomości z wezwaniem do zapłaty.
 • rozliczanie operacji międzynarodowych Z łatwością rozliczysz transakcje międzynarodowe. Prosto i wygodnie.

Mała Księgowość to wielkie możliwości

Dzięki pomocy Małej Księgowości możesz rozliczyć pełną ulgę na start, a później przejść płynnie na większą składkę ubezpieczeniową. Wszelkie dokumenty wysyłasz bezpośrednio do PUE ZUS. Nie musisz się martwić, że nie podołasz opanować programu. Wszystko jest tu proste i intuicyjne. Prosta sprawa, kawa na ławę.

W Małej Księgowości rozliczysz też każdą formę opodatkowania- od zasad ogólnych począwszy, po podatek liniowy i na ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych kończąc. Z systemu mogą korzystać wszystkie podmioty na księgowości podatkowej (KPiR lub ryczałt).

Warto wiedzieć, że masz także możliwość integracji systemu z wieloma typami popularnych drukarek fiskalnych, dzięki której wystawisz paragony fiskalne prosto z programu. Co za komfort i wygoda. 

Już nie musisz się głowić, czy twój księgowy podoła zadaniu. Wszystko, co jest ci niezbędne do prowadzenia księgowości masz na miejscu- w swoim telefonie i laptopie. Masz dostęp do dokumentów o każdej porze dnia i nocy, w każdym dniu tygodnia. Wszystko to na miejscu i pod kontrolą czujnego oka systemu, który nigdy nie zawodzi. Nie martw się, że o czymś zapomnisz. Wszystkie najważniejsze wydarzenia są widoczne w twoim programie.